HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan Gültar tarım makinaları profesyonel ekibiyle tarım ilaçlama makinaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız, getirdiği yeniliklerle sektörde öncü rol oynamaktadır.


Gültar olarak ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden firmamız 1500m2 kapalı, açık alanıyla birlikte toplamda 2200m2 alanda kurulmuş fabrikamızda son teknoloji makine ve teçhizatları kullanarak üretim yapmaktadır.


Firmamız Tarım ilaçlama pompaları ve bu pompaların yedek parçalarını da, müşterilerimize ürün olarak sunmaktadır. Hizmet anlayışımızda müşteri memnuniyeti firmamızın olmazsa olmazlarından biridir.


Gültar olarak yurt içi ve yurt dışından gelen taleplere göre ürünlerimizi devamlı kontrol ederek Dünyanın 22 ülkesine ihracatımızı gerçekleştirmekteyiz.


Gültar gelişen teknolojiyle beraber makinelerimizin gelişimini her şartta ön planda tutar. Bu doğrultuda müşterilerimizin istediği çalışma şeklini, kaliteli çalışmayı, güler yüzlü hizmeti, ürünün arkasında durmayı ilke edinen firmamız sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir.

Kurumsal